9 důvodů, proč získat odměnu za realitní tip - 7 až 10% z mé provize 
(podrobnosti viz níže)

Jmenuji se Pavel Kočička, nemovitostmi se zabývám od svých 21 let - téměř 30 let. 

Ke svým obchodním příležitostem se nedostávám přes klasickou inzerci. Neplatím za neadresnou reklamu v tisku ani na internetu. Neumísťuji polepy s nevyžádanou reklamou. Raději dávám část své provize lidem, kteří mi dávají tipy na realitní příležitosti, které já pak úspěšně zrealizuji.

Nejsem sám, kdo odměňuje tipy na realitní obchody. Proč tedy v "tipaření" spolupracovat se mnou? Přečtěte si nebo poslechněte 9 důvodů, proč třeba i opakovaně získávat odměny za tipy na realitní obchody ve výši 7-10% z mé generální provize právě ode mě.

1. Neplatíte vy mně. Platím já vám. 

Jste tu na jednom z mála komerčních míst na internetu, kde nepotřebujete platební kartu. Naopak, platit budu já vám. Systém dělení provizí vám podrobněji představím po navázání spolupráce. Nyní jen pro základní představu: Při průměrné provizi 160.000 Kč při prodeji nemovitostí vzniká mým spolupracovníkům nárok na průměrnou odměnu od částky 11.200 Kč (7%) až do 16.000 Kč (10%).

2. Je to jednoduché. Nepotřebujete se nic učit.

Stačí, když si občas pro připomenutí otevřete můj motivační zpravodaj a pak budete jen dál dělat to, co už občas děláte. Všichni dáváme a také přijímáme doporučení na různé služby - kvalitní restauraci, šikovného kadeřníka, spolehlivého automechanika, dobrého zubaře nebo důvěryhodného realitního makléře. Rozdíl je v tom, že v tom posledním případě na tom můžete (se mnou) vydělávat. Funguje to jednoduše takto:

3. Je to nezávazné.

Nic nepodepisujete. K ničemu se nezavazujete. Když mi od vás žádný tip nikdy nepřijde, bude mě to trochu mrzet, ale to je tak všechno.

4. Je to transparentní. Máte nad vším kontrolu.

Toto je velký rozdíl oproti běžným nabídkám vyplacení odměny za realitní tip. Nade vším máte kontrolu v online tipařské aplikaci. Od začátku do konce - od vložení vašeho tipu až po vznik nároku na vaši odměnu.

5. Vyzkoušíte si práce makléře.

Pravděpodobně jste se na tuto stránku dostali z mého blogu zaměřeného na různé náměty z oboru realit. Je proto možné, že vás zajímá práce realitního makléře. Pokud tomu tak je, pak navázání tipařské spolupráce je nejednodušší způsob, jak mi nakouknout pod pokličku. Intenzivnější spolupráci do budoucna vítám.

6. Víte, koho doporučejete.

Dát mi tip, znamená doporučit mě jako makléře. Mám za sebou téměř 30 let zkušeností v oboru a stovky zrealizovaných obchodů. Ještě důležitější ale je, že v mé současné praxi plně využívám nejmodernější nástroje marketingu a řízení procesů. Ačkoli za vše ručím svým jménem, nepracuji sám. Spolupracuji s týmem zkušených kolegů a spolupracovníků, kteří jsou mým zákazníkům stejně k dispozici jako já. 

7. Tipovat můžete vše ohledně realit.

Tipovat nemusíte jen prodej nemovitostí. Vaše tipy se mohou týkat čehokoli v oblasti realit - pronájmu, financování koupě hypotékou, pojištění apod. Tedy velkých i menších věcí. Každému vašemu tipu se budu věnovat se stejnou péčí, protože mi jde o ... 

8. Dlouhodobá spolupráce 

Nejde o jednorázovou odměnu, jde o navázání dlouhodobé, oboustranně výhodné spolupráce. Objemy vašich opakovaných tipů sčítám (myslím tím ceny, za které byly realizované obchody z vašich tipů) a podle předem známých pravidel zvyšuji procento vaší odměny.

_______________

A ještě jeden důvod navíc: 

9. Natipujte "sami sebe" ...

... pokud budete potřebovat řešit vlastní potřebu v oblasti realit. I v tomto případě vám vyplatím stejnou provizi, resp. poskytnu odpovídající procentuální slevu z provize na poskytnutou službu.

Pro navázání spolupráce, případně pro zodpovězení vašich dotazů, se prosím spojme telefonicky. 

Zanechte mi na sebe kontakt. Do 24 hodin vám zavolám.

(Pokud vám spolupráci se mnou někdo doporučil, uveďte prosím do formuláře i jeho jméno. Nechcete-li ho vepsat do formuláře, stačí, když mi o něm řeknete do telefenu. Děkuji. )