Prodej rodinného domu nedaleko centra Havlíčkova Brodu, Humpolecká ulice, 100 m od velké světelné křižovatky 

Sleva k 1.12. 2020 oproti původní ceně z ledna -900.000 Kč
+ zrušení povinnosti platit daň z nabytí nemovitosti (viz níže)

PROJDĚTE SI DŮM ONLINE:

Po kliknutí na šipku uprostřed se 3D prohlídka načte a nabídne několik možností prohlížení

Např. možnost prohlížení na celé obrazovce - symbol "full screen" vpravo dole.
(Upozornění: některá zařízení nemusí "full screen" prohlížení plně podporovat. )

Nebo kliknutím na šipku vlevo dole se spustí videoprohlídka. 

FOTOGALERIE [... 36 SNÍMKŮ]

PŮDORYSY, POHLEDY, ZASTAVĚNÁ PLOCHA

POLOHA NEMOVITOSTI

INFORMACE

Z čeho je dům postaven? 

Dům je tradičně zděný z cihel. Střešní krytina je z eternitových šablon.

Jak velký je pozemek?

Pozemek, na kterém dům stojí, má celkovou velikost 312 m2, z toho zastavěná plocha je 105 m2. Zbytek tvoří prostor vpravo od domu a za domem (dvůr), na kterém stojí dřevěné nebytové prostory - viz foto na konci galerie výše.

Kde je možné parkovat auto?

Na vlastním pozemku - buď hned vedle domu nebo vzadu na dvoře.

Jaké jsou vnější a vnitřní rozměry domu?

Zastavěná plocha domu je 105 m2. Podlahová plocha interiérů bez schodišť je celkem je 123 m2, z toho 65 m2 ve zvýšeném přízemí a 58 m2 ve 2. nadzemním podlaží. Rozměry jednotlivých místností jsou uvedeny výše v půdorysech obou obytných podlaží.

Je dům podsklepený?

Dům je částečně podsklepen, sklep zaujímá cca 1/5 z celkové zastavěné plochy.

V jakém stavu jsou instalace sítí?

Instalace byly udělány nově při částečné rekonstrukci domu v letech 2013, 2014. Nová elektřina v mědi, nově rozvedená voda v plastu, a částečně nové rozvody plynu - připojení plynového ohřívače, plynových kamen do kuchyně a spolu s tím i příprava pro případný přechod k plnému vytápění plynem lokálními topidly.

Má dům nějaké nadstandardní prvky?

Dům je vybaven centrálním vysáváním.

Jakým způsobem je dům vytápěn?

Vytápění domu je řešeno centrálním krbem na pevná paliva umístěným v kuchyni. V obytné místnosti 2.NP jsou navíc instalována samostatná kamna, také na pevná paliva. Otopný systém je v přízemí doplněn o kanadská lokální plynová kamna s průhledem na hořící oheň. Dům je vybaven průduchy, kterými je teplo z centrálního krbu i z plynových kamen (např. temperování při nepřítomnosti uživatelů) rozváděno i do dvou obytných místností ve 2.NP.

RYCHLÁ VIDEOPROHLÍDKA  [1 MINUTA]

CENA

K 1. 12. 2020 je cena nemovitosti jako celku 3.900.000 Kč. Jedná se o časově omezenou slevu celkem 900.000 Kč oproti počáteční ceně z ledna 2020. Po připočtení další úspory v podobě zrušení daně z nabytí nemovitosti činí úspora oproti původní ceně celkem 1.092.000 Kč (192.000 = 4% z původní ceny 4.800.000 Kč). Po přechodné období bude podle tohoto návrhu zachováno i daňové zvýhodnění hypoték. 

Pomohu se zajištěním financování.

KONTAKT

Máte-li dotaz k této nabídce, zájem o prohlídku domu, nebo otázky ohledně financování či navázání spolupráce, kontaktujte mě:

Reality, konzultace - Pavel Kočička

T: 702 055 650
E: pavel.kocicka@adomus.cz

Nebo mi můžete nechat zprávu:

________________
* Vaše identifikační a kontaktní údaje zpracováváme pro účely marketingu: (i) bez Vašeho souhlasu na základě našeho oprávněného zájmu a rovněž za podmínek dle zákona o ochraně osobních údajů a zákona o některých službách informační společnosti pro účely nabídky našich služeb, (ii) na základě Vašeho souhlasu pro účely nabídek slev, služeb a zboží třetích stran a pro předávání údajů našim spolupracovníkům a obchodním partnerům, jejichž seznam je uveden na www.adomus.cz a dále pro pokročilé marketingové aktivity, např. některé analýzy, spojování s dalšími údaji shromážděnými pro jiné účely.